خانه / شرکت طراحی سایت / استفاده از آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social Icons Widget

استفاده از آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social Icons Widget

شبکه های اجتماعی در وردپرس

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
اساتید و متخصصان سئو به این نتیجه رسیده اند که شبکه های اجتماعی عامل مهمی در بهتر شدن رتبه سایت و بازدید از سمت این سایت ها دارد و علاوه بر این شما میتوانید با قراردادن لینک شبکه های اجتماعی در وب سایت میتوانید کسب و کار و یا وب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به کاربران آن معرفی نمایید و تبلیغات کار خویش را در آن ادامه دهید و همچنین بالعکس کاربران سایت میتوانند در شبکه های اجتماعی شما را دنبال کنند تا از اخرین اخبار سایت شما مطلع شوند. امروز می خواهیم افزونه ای را برای شبکه های اجتماعی در وردپرس معرفی کنیم.

شبکه های اجتماعی در رودپرس با Social Icons Widget

wordpress-social-hamyarwp- شبکه های اجتماعی در وردپرس

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس برای شبکه های اجتماعی در وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون بیش از ۲۰۰۰۰ دانلود و نصب و فعال سازی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس ۷ ماه میگذرد.

توضیحات مختصر

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Daniel و Nisbetcreative نوشته شده است و دارای پشتیبانی خوبی است. این افزونه با هدف کمک به مدیران وب سایت برای دنبال کردن کاربران در شبکه های اجتماعی در وردپرس و وب سایت می باشد.

نکته!!! گوگل به طور واضح اعلام کرده است که شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر روی موتور جستجو ندارد اما به طور غیر مستقیم تاثیر گذار اند. با محبوب شدن در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک سایت شما ، بازدید به سمت وب سایت شما زیاد است و شما میتوانید با وجود شبکه های اجتماعی مانند Google Plus ، Facebook ، Twitter مکان خیلی خوبی برای قرار دادن لینک سایت شما و محصولات و محتوای سایت شما است که میتوانید مشتری و بازدیدکننده برای سایت خود جذب کنید.  شما با داشتن شبکه های اجتماعی با یک تیر به ۳ نشان هدف گیری میکنید.

افزایش ترافیک سایت
ایجاد پل مطمئتی میان شرکت و مشتریان
ایجاد برند با کمترین هزینه

آموزش کار با افزونه

ابتدا آخرین نسخه افزونه را از انتهای همین مقاله آموزشی دانلود کنید و در سایت وب سایت خود نصب و فعال سازی کنید.
دقت لازم را داشته باشید که این افزونه کاربردی وردپرس تنظیمات خاصی ندارد. و به راحتی شبکه های اجتماعی در وردپرس را به سایت شما اضافه می کند. پس بی درنگ از قسمت نمایش روی گزینه ابزارک کلیک میکنیم تا وارد بخش ابزارک های وردپرسی شویم.

social-icons-widget-hamyarwp-doshboard- شبکه های اجتماعی در وردپرس

با ورود به این قسمت ما شاهد اضافه شدن ابزارک جدید به ابزارک های موجود هستیم که این افزونه  به آن اضافه کرده است. این ابزارک را در سایدبار مورد نظر به صورت کشیدن و رها کردن قرار میدهیم.

select-widget-hamyarwp- شبکه های اجتماعی در وردپرس

با انجام اینکار منویی مانند تصویر زیر ایجاد میشود که درواقع از شما میخواهد که لینک صفحه شما در شبکه های اجتماعی در وردپرس موجود قراردهید.

settings-hamyarwp- شبکه های اجتماعی در وردپرس

همانطور که میدانید در قسمت Title ما میتوانیم عنوانی برای ابزارک انتخاب کنیم. در قسمت Icon Type ما میتوانیم اندازه آیکن ها را انتخاب کنید و در با انتخاب گزینه Hide Title ما میتوانیم عنوان مشخص شده را نمایش ندهیم . در نهایت لینک صفحه شبکه اجتماعی خود را در قسمت های مورد نظر قرار میدهیم و کافیست که تنظیمات را ذخیره کنید و وارد سایت شویم و شاهکار این افزونه کاربردی وردپرس را مشاهده کنیم.

output-hamyarwp- شبکه های اجتماعی در وردپرس

 موفق باشید

دانلود افزونه Social Icons Widget

دانلود صفحه افزونه

نوشته استفاده از آیکون شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social Icons Widget اولین بار در همیار وردپرس پدیدار شد.
منبع: همیار وردپرس

Check Also

سیستم مدیریت پایگاه داده چیست؟

در این مدت سعی کرده ام اکثر اصطلاعات برنامه نویسی و پایگاه داده رو تعریف ...