خانه / بهینه سازی سایت / دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

دسترسی به حساب کاربران در وردپرس

سلام و درود فراوان خدمت همراهان بزرگوار؛
معمولا در وبسایت های وردپرسی امکان ثبت نام برای بازدیدکنندگان سایت وجود دارد. کاربران بسیاری ممکن است برای ارسال محتوا یا تصاویر و… به عضویت در سایت درآیند. مدیر سایت لازم است که مدیریت کلی بر اعضای ثبت نام شده داشته باشند. برای کنترل حساب کاربری آنها نیاز به دسترسی به حساب کاربران در وردپرس داشته باشد، که ممکن است کاربران برای حفظ امنیت اکانت خود، رمزشان را پس از مدتی تغییر دهند!
امروز برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که می توانید به راحتی به حساب هر یک از کاربران تان بدون دانستن اطلاعات کاربری بروید. با استفاده از این روش می توانید مدیریت راحت تری نسب به کاربران وبسایت خود داشته باشید.

دسترسی به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

دسترسی به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

افزونه User Switching که به منظور دسترسی به حساب کاربران در وردپرس به ثبت رسیده است. تا به امروز بیش از ۷۰,۰۰۰ بار نصب و راه اندازی توسط مدیران وبسایت ها داشته است. همچنین موفق به کسب امتیاز ۵ از طرف کاربران خود شده است!

نصب و استفاده از افزونه User Switching

پس از دریافت افزونه، سپس آن را در پنل وبسایت خود نصب و فعال نمایید. پس از فعال سازی افزونه، لازم نیست که تنظیماتی را انجام دهید. فقط به بخش کاربران در پیشخوان وبسایت بروید.

users- دسترسی به حساب کاربران در وردپرس

با فعالسازی این افزونه می توانید دسترسی به حساب کاربران در وردپرس را برای خود به عنوان یک مدیر امکان پذیر کنید. همانند تصویر زیر:

switch to - دسترسی به حساب کاربران در وردپرس

پس از اینکه به اکانت یکی از کاربران تان رفتید می توانید همانند تصویر زیر دوباره به ناحیه مدیریت خود باز گردید.
توجه!! در این صورت دیگر لازم نیست که شما برای ورود به ناحیه کاربران سایت از پنل مدیریت خود خارج شوید. کار کردن با این افزونه بسیار راحت می باشد!

dashboard - دسترسی به حساب کاربران در وردپرس

زمانی که شما تغییراتی در پنل وردپرس و حساب کاربران تان ایجاد کردید، می توانید به راحتی دسترسی به حساب کاربران در وردپرس را فراهم کنید. همچنین با سوئیچ بین حساب حساب کاربران به این صورت، در زمان خود می توانید صرفه جویی کنید.

موفق و پیروز باشید…

دانلود افزونه User Switching

دانلود صفحه افزونه

نوشته دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching اولین بار در همیار وردپرس پدیدار شد.

Check Also

چک لیست کامل سئوی وردپرس در سال ۱۳۹۷

سئو یا SEO را بارها برایتان تعریف کردیم و مقالاتی نوشتیم که شما را در ...