خانه / شرکت طراحی سایت / شبکه‌های اجتماعی را به ما بسپارید، ما برای شما جار می‌زنیم!

شبکه‌های اجتماعی را به ما بسپارید، ما برای شما جار می‌زنیم!

جارچی

تصویر پایان سال با جنب‌وجوش، شلوغی و رونق کسب‌وکار گره خورده است. در این بین کسب‌وکارها به دنبال استفاده هر چه بهتر از این رونق و بازار شلوغ هستند تا فروش بیشتری را تجربه کنند. با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی راهکارهای بهینه‌ای برای بیشتر دیده شدن و جذب ترافیک بیشتر به وجود آمده است. در واقع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به یکی از اثربخش‌ترین راه‌های دستیابی به مخاطب برای کسب‌وکارهای مختلف در هر صنعت و اندازه‌ای تبدیل شده است. حال سؤال اصلی این است که:

چه محتوایی را در شبکه‌های اجتماعی انتشار دهید؟

تحقیقات مختلف در خارج و داخل ایران نشان داده است که ویدیو و در مرکز آن انیمیشن فراگیرترین قالب محتواست که خلاصه و کوتاه بودن، قابلیت بازنشر و دریافت بهتر پیام آن را به محتوای قدرتمندی در شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرده است. از طرف دیگر متداول‌ترین محتوای شبکه‌های اجتماعی محتوای بصری و یا گرافیک است که به ویژه در اینستاگرام توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند. گیف‌ها نیز با بهره‌گیری از قابلیت گرافیک و انیمیشن در زمان کوتاه پیام‌رسان متحرک اثربخشی به شمار می‌آیند. در کنار تمامی این محتواها استیکرها به ویژه در ایام نوروز شما را با مخاطبانتان درگیر و در تعاملات آنها با سایر دوستان و آشنایانشان شریک می‌کند. نوروز ۹۷ فرامحتوا http://faramohtava.com برای شبکه‌های اجتماعی شما جارچی پلاس را به همراه دارد. با جارچی می‌توانید انیمیشن، پست‌های گرافیکی، گیف و استیکرهای ویژه نوروز خود را پیش از پایان سال داشته باشید.

فرامحتوا- جارچی

جارچی پلاس چه محتوایی برای شما تولید می‌کند؟

با تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی برای روزهای پایانی سال ۹۶ بیشتر و متفاوت دیده شوید. جارچی پلاس برای شما یک انیمیشن، ۱۰ عدد پست گرافیکی و ۵ فایل گیف تولید می‌کند. همچنین شما می‌توانید پکیج استیکرهای ویژه برند خود را در کنار جارچی پلاس سفارش داده و همواره دیده شوید. جارچی تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی شما در روزهای باقیمانده به سال ۹۷ را به عهده می‌گیرد تا هر چه بیشتر و سریع‌تر به مرکز توجه مخاطبان تبدیل شوید.

جارچی پلاس یک بسته ویژه برای پوشش کامل محتوای شبکه‌های اجتماعی شماست تا بلندتر و رساتر پیام خود را به مخاطبانتان برسانید. پس پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای بررسی نمونه کارها و ثبت سفارش خود اقدام کنید:

جارچی پلاس محتوای شبکه‌های اجتماعی

نوشته شبکه‌های اجتماعی را به ما بسپارید، ما برای شما جار می‌زنیم! اولین بار در همیاروردپرس پدیدار شد.


منبع: همیار وردپرس

Check Also

چک لیست کامل سئوی وردپرس در سال ۱۳۹۷

سئو یا SEO را بارها برایتان تعریف کردیم و مقالاتی نوشتیم که شما را در ...