خانه / شرکت طراحی سایت / قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس Elead

قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس Elead

قالب وردپرس Elead

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب تک صفحه‌ای وردپرس را داریم که می‌توانید با آن یک سایت به سبک وبلاگی/شرکتی/تک‌صفحه‌ای را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Elead دارای یک‌ستون است که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها المان‌های سایت قرار می‌گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Elead

  • قالب وردپرس Elead دارای هفت جایگاه ابزارک برای نمایش ابزارک‌های موردنظر شما است که می‌توانید ابزارک‌های خودتان را به فوتر، هدر و سایدبار اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Elead دارای صفحه‌ی اصلی ساده جهت نمایش المان‌های یک سایت شرکتی می‌باشد و می‌توانید از تنظیمات قالب المان‌های خودتان را به صفحه‌ی اصلی اضافه کنید.
  • همچنین یک منو در زیر هدر است.
  • اسلایدر اختصاصی، المان‌ها و بخش‌های بسیار جالب و کاربردی آن از دیگر ویژگی‌های این قالب است.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Elead کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم‌تماس با ما در برگه‌ی تماس می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه‌ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  4. برای ایجاد بخش‌های مختلف صفحه‌ی اصلی تنها از بخش شخصی سازی قالب اقدام کنید. فقط بخش هدر که اصلاعات تماس نوشته شده است با ابزارک است.

Elead-قالب وردپرس Elead
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Elead توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما میشود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس Elead با فونت یکان

دانلود قالب
پیش‌نمایش
دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس Elead با فونت میترا

دانلود قالب
اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

نوشته قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس Elead اولین بار در همیاروردپرس پدیدار شد.


منبع: همیار وردپرس

Check Also

سیستم مدیریت پایگاه داده چیست؟

در این مدت سعی کرده ام اکثر اصطلاعات برنامه نویسی و پایگاه داده رو تعریف ...