خانه / شرکت طراحی سایت / قالب شرکتی وردپرس Bogaty lite

قالب شرکتی وردپرس Bogaty lite

قالب وردپرس Bogaty lite

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر از مجموعه قالب شرکتی وردپرس را داریم که می‌توانید با آن یک سایت به سبک وبلاگی/شرکتی/تک‌صفحه‌ای را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Bogaty lite بصورت تک‌صفحه‌ای خیلی زیبا است که می‌توانید به سادگی با این قالب کار کنید و مشابه دمو وبسایت مورد نظر خودتان را ایجاد کنید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.
توجه داشته باشید که تمامی امکانات موجود در صفحه‌ی اصلی از بخش شخصی‌سازی قالب ایجاد می‌شوند.

قالب وردپرس Bogaty lite

  • قالب وردپرس Bogaty lite دارای چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌های مورد‌نظر شما می‌باشد و می‌توانید ابزارک‌هایتان را به این جایگاه‌ها اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Bogaty lite دارای صفحه‌ی اصلی خیلی ساده جهت نمایش المان‌های مختلف شما می‌باشد که تمامی بخش‌ها از طریق شخصی‌سازی قالب ایجاد می‌شوند.
  • همچنین دارای یک منو در هدر می‌باشد.

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Bogaty lite کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
برای ایجاد فرم‌تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.

Bogaty lite-قالب وردپرس Bogaty lite
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Bogaty lite توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما میشود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب شرکتی وردپرس Bogaty lite با فونت یکان

دانلود قالب
پیش‌نمایش
دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب شرکتی وردپرس Bogaty lite با فونت میترا

دانلود قالب
اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

نوشته قالب شرکتی وردپرس Bogaty lite اولین بار در همیاروردپرس پدیدار شد.


منبع: همیار وردپرس

Check Also

چک لیست کامل سئوی وردپرس در سال ۱۳۹۷

سئو یا SEO را بارها برایتان تعریف کردیم و مقالاتی نوشتیم که شما را در ...