خانه / شرکت طراحی سایت / ۶ گام برای موفقیت در طراحی وبسایت + اینفوگرافیک

۶ گام برای موفقیت در طراحی وبسایت + اینفوگرافیک

سلام دوستان؛
برای موفقیت در طراحی وبسایت و اجرای پروژه‌های عالی باید مهارت‌هایی مانند طراحی سایت، مدیریت زمان، تست و بررسی و…را بارها و بارها تکرار کنید. پروسه طراحی‌وب شامل مراحلی است که اگر به‌طور منظم و دقیق در کنار هم قرار بگیرند روند کار را ساده‌تر و نتیجه را موفقیت‌آمیزتر می‌کنند. این کار علاوه‌بر ساده‌سازی روند طراحی‌وب باعث جلب نظر مشتریان نیز خواهد شد.
اگرچه هیچ فرآیند طراحی‌وب کاملی وجود ندارد و هر پروژه متفاوت است، اما پایه‌ای برای طراحان‌وب وجود دارد که موارد کلیدی را از ابتدا تا انتها انجام بررسی کنند.

موفقیت در طراحی وبسایت


قبل از شروع طراحی در مورد برخی موارد فکر کنید. ازجمله:

  • هدف از طراحی این وب‌سایت چیست؟
  • کاربرد این وب‌سایت چیست؟
  • نوع کاربرانی که هدف آن قرار می‌گیرند.
  • برای رقابت این وب‌سایت با رقبا چه مواردی لازم است؟

علاوه‌بر این داشتن یک برنامه زمانی برای راه‌اندازی وب‌سایت، نه‌تنها می‌تواند موجب شفاف‌سازی مراحل شده بلکه میزان موفقیت در طراحی وبسایت را افزایش می‌دهد. همچنین طی روند طراحی، مالک وب‌سایت می‌تواند بر روی کسب‌وکار خود تمرکز کند.
اگر یک پروژه توسعه و تعمیر و نگهداری دارید در مورد آن از قبل فکر کنید و در مرحله برنامه‌ریزی با مشتریان خود صحبت کنید و برای انجام آن برنامه‌ریزی کنید.
برنامه‌ریزی باعث جلب رضایت مشتری شده و باعث می‌شود که مشتریان در مورد مراحل بعدی و پیشرفت وب‌سایت فکر کنند. نظر شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می کنیم:

طراحی وبسایت - موفقیت در طراحی وبسایت

نوشته ۶ گام برای موفقیت در طراحی وبسایت + اینفوگرافیک اولین بار در همیاروردپرس پدیدار شد.


منبع: همیار وردپرس

Check Also

چک لیست کامل سئوی وردپرس در سال ۱۳۹۷

سئو یا SEO را بارها برایتان تعریف کردیم و مقالاتی نوشتیم که شما را در ...